دسته
تماس با نویسندگان
آدرس های دیگر
دوستان مامطیر
امکانات مامطیر
نظرسنجی‌مامطیر
درج مطالب شما
برترین مطالب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 221
تعداد نظرات : 219
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
 

تعجب نکنید! این واقعیت دارد.

برخی گزارش های غیر رسمی حاکی از آن است که یک فرد 35 ساله وارد در امر فناوری, تعدادی مدل اولیه تلفن را از دفاتر سونی اریکسون در شهر لاند (واقع در جنوب سوئد) دزدیده است! همانطور که احتمالا حدس زده اید, پلیس پس از دستگیری وی در منزلش مدل های اولیه تلفن را یافته و از قرارا معلوم او 100 تلفن دیگر نیز در اختیار داشته است.

بنا به گفته ی سونی اریکسون, دزد در استخدام آنها نبوده اما دارای «روابط کاری» با شرکت بوده است. آنها تصور می کنند او برای وارد شدن به ساختمان از یک کارت عبور استفاده کرده است. پلیس همچنین به لپ تاپی دست پیدا کرد که حاوی محتویات مشکوکی بود.

آنها ارزش کل دزدی را بالغ بر 90 هزار دلار نخمین میزنند.

این فرد باید نوعی اعتیاد غیر عادی به فناوری داشته باشد که به موجب آن مدل های اولیه را می دزدیده و بیش از 100 دستگاه از سایر تلفن ها را مخفی کرده است!

 

نوشته شده توسط:  MOMTAZ

آیا می‌دانستید که:

زرافه میتواند با زبانش گوشهایش را تمیز کند ؟

 

سه شنبه سیزدهم 5 1388
 

آیا شما نیز از آن جمله افرادی که به دنبال فضای آپلودی مناسب میگردند هستید؟ آیا وقت آن نرسیده است که کار خود را شروع کنید؟

در این پست می خواهیم خیال شما را راحت کنیم. با معرفی ImageDash

ایمیج دش سایت آپلود تصاویر و به قولی ابزار دم دستی و کمک کار برای شما وبلاگ نویسان به شمار می آیدکهکه میخواهند سریع تر از همیشه تصاویر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

این سایت به شما این امکان را می دهد تا تصاویر خود را تا حجم 2 مگابایت, (البته به طور رایگان) و همانطور که ذکر شده سریع تر از همیشه آپلود کنید و بعد لینک آن را حهت کار مورد نظر خود استفاده کنید.

برای استفاده از این سرویس, به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://imagedash.com

 

نوشته شده توسط:  MOMTAZ

آیا می‌دانستید که:

خرس قطبی هنگامی که روی دو پا می‌ایستد حدود سه متر است ؟

 

سه شنبه سیزدهم 5 1388
X