دسته
تماس با نویسندگان
آدرس های دیگر
دوستان مامطیر
امکانات مامطیر
نظرسنجی‌مامطیر
درج مطالب شما
برترین مطالب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 366767
تعداد نوشته ها : 221
تعداد نظرات : 219
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

 

شرکت مایکروسافت جرییات کامل برنامه 2010 Office را که می گویند قرار است تحولی جدید در این عرصه ایجاد کند، اعلام کرده است.

بزرگترین تغییر در 2010 Office مجموعه برنامه های کاربردی آنلاین است که در کنار نرم افزار دسکتاپ فرستاده خواهدشد. ورژن های سبک وزن مبنی بر مرورگر ورد،پاور پوینت،اکسل و وان نوت نیز وجود خواهد داشت که به کاربران امکان می دهند حتی وقتی که در برابر کامپیوترشان نیستند به کارشان ادامه دهند.

کریس آدامز مدیر تولید آفیس 2010 در مصاحبه مطبوعاتی که به این منظور برگزار شده است می گوید:در این نرم افزار دو خصوصیت جدید برای کاربران پر مشغله در نظر گرفته شده که زیر سیل ایمیل هایشان غرق شده اند.ابزار Up Conversation-Clean زنجیره های طولانی ایمیل را به صورت مکالمات مختصر خلاصه خواهد کرد،که به شما امکان میدهد به تمام اطلاعات کلیدی دسترسی داشته باشید.بدون اینکه مجبور به باز کردن تعداد زیادی پیام به صورت مجزا باشید.این خصوصیت می تواند 16 ایمیل را تبدیل به یک میانبر کند و در جایی تعبیه شود که محتوا تکثیر شده است.یعنی شما اگر فقط سه ایمیل بخوانید اطلاعات کامل را خواهید داشت. همچنین خصوصیت جدید این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد با یک کلیک روی دکمه ignore conversation تمام ایمیل های اضافی مرتبط با یک موضوع خاص را پاک کند.

د همه جای ورد و پاور پوینت ابزار ویرایش اساسی تصاویر وجود خواهد داشت.در این زمینه گزینه ای وجود دارد که امکان یک پیش نمایش زنده از تصویر ویرایش شده فراهم می کند.در این نرم افزار یک برگه ریبون جدید به کاربران اجازه می دهد که خودشان انتخاب کنند و سفارش دهند که می خواهند چه دکمه هایی در بالای صفحه شان ظاهر شود. مایکروسافت هم اکنون در حال ساده کردن پیچیدگی های مربوط به این سیستم جدید برای استفاده آسان ت کاربران است.

منبع : مجله موفقیت

نوشته شده توسط:  MOMTAZ

آیا می‌دانستید که:

هشت پا با وجود داشتن بدنی بزرگ میتواند از سوراخی به قطر پنج سانتیمترعبور کند ؟

 

 

 


پنج شنبه پنجم 6 1388
X