دسته
تماس با نویسندگان
آدرس های دیگر
دوستان مامطیر
امکانات مامطیر
نظرسنجی‌مامطیر
درج مطالب شما
برترین مطالب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 367393
تعداد نوشته ها : 221
تعداد نظرات : 219
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

در ویندوز 98 صفحه کلید فارسی درست بود اما با آمدن ویندوز XP این صفحه کلید کمی به هم ریخت و از اون نظم همیشگی خود در‌اومد.مثلا جای «پ» و «ژ» و بیشتر نشانه ها (یا کلید های مبدل) به هم ریخت.

کیبوردفارسی-- مامطیر

نرم افزار های مختلفی هم برای اصلاح آن عرضه شد که جای بسیاری خوشحالی دارد که ایرانی انقدر به فکر زبان زیبای فارسی در ویندوز اکس پی هستند.

اما هر کدام مشکلاتی داشتند یکی به سختی نصب میشد ، یکی در هر ویندوزی نصب نمیشد ، یکی به طور کامل مشکل را رفع نمیکرد و یکی...

اما این ابزاری که به شما معرفی میکنیم بسیار راحت در تمامی ویندوز نصب میشود و تمامی مشکلات صفحه کلید را رفع میکند تازه امکان نیم فاصله (Shift+space) را نیز دارا میباشد علاوه بر همه اینها با نگه داشتن موس روی آیکون آن روی System tray تاریخ شمسی ویندوز را نیز میتوانید مشاهده کنید که این امکان این نرم‌افزار را از بقیه هم نوعانش جدا میکند و البته حجم بسیار کم آن.

توجه!!:دانلود این ابزار از طریق اینترانت تبیان ممکن نیست.

TrayLayout1.2

حجم بسیار ناچیز در مقابل کارایی آن : 617 KB

فاقد هر گونه کرک است و البته کاملا فارسی

پسورد برای باز کردن فایل از حالت فشرده: www.p30download.com

این ابزار پس از نصب در System Tray اجرا میشود و در هر بار شروع ویندوز خود به خود شروع میشود و تنها با اجرا شدن آن مشکلات صفحه کلید فارسی حل میشود.

عرض پوزش: در پست های قبلی نرم‌افزارهایی به شما معرفی کردیم که از سایت پی سی دانلود، دانلود میشدند و دارای پسوردی برای باز کردن بودند که ما فراموش کردیم آنها را قرار دهیم اما با کمی تاخیر آن را قرار میدهیم ، باز هم معذرت میخواهیم.

پسورد برای باز کردن فایلهای قبلی از حالت فشرده: www.p30download.com


يکشنبه دهم 6 1387
X