دسته
تماس با نویسندگان
آدرس های دیگر
دوستان مامطیر
امکانات مامطیر
نظرسنجی‌مامطیر
درج مطالب شما
برترین مطالب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 367421
تعداد نوشته ها : 221
تعداد نظرات : 219
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي

اگر شما از کاربران تایپیست کامپیوتر باشید حتما میدانید که یک نوشته اگر فونتش در داخل کامپیوتر نصب نباشد به هیچ وجه نمایش پیدا نمیکند و یا آن ترتیب و زیبایی خود را از دست میدهد.

تنها راه برای فرار از این مخمصه ذخیره فایل به صورت PDF است زیرا فایلهای PDF در هر کامپیوتری با هر فونتی به راحتی و بدون حتی یک مشکل نمایش پیدا میکنند.

PDF Creator----گروه مامطیر

اما نرم‌افزارهای کمی هستند که میتوانند این فایلها را بسازنند و اگر هم باشند بسیار درد سر دارند.

 اما امروز باز هم با کمک مامطیر شما میتوانید این فایلها را به راحتی بسازید:

این برنامه با ایجاد یک پرینتر مجازی در کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که در هر جایی با فشار دادن دکمه Print فایل نوشتاری خود را به PDF تبدیل کنید به همین راحتی!!

برای این کار بعد از نصب برنامه روی رایانه خود به متنی که میخواهید به فایل PDF تبدیل کنید بروید و دکمه Ctrl+P را بزنید و سپس در پنجره باز شده با انتخاب 5DPDFCreator و ذخیره فایل خود خواهید دید که فایل شما با نظم تمام و زیبایی هر چه تمامتر و از همه مهمتر در عین سادگی به فایل PDF تبدیل میشود.

یک نکته بسیار مهم : برای تبدیل فایلهای نوشتاری خود به زبان فارسی به این نکته توجه داشته باشید که این برنامه فقط از فونتهای فارسی ای که ابتدایشان با حرف B شروع میشود کار میکند و در غیر اینصورت شاهد به هم ریختگی ، غیر قابل خواندن بودن نوشته و دیگر مشکلات خواهید بود.

توجه!!:دانلود این ابزار از طریق اینترانت تبیان ممکن است.

5PDFCreator

شماره سریال این ابزار:

Password: ArthurCastilloSN: A01BPXW6732276

نظرات شما باعث دلگرمی ما است.


يکشنبه دهم 6 1387
X